Громадський бюджет. ПРОЕКТ № 30-М «Не двір, а кінотеатр. Музейний дворик»

Громадський бюджет. ПРОЕКТ № 30-М «Не двір, а кінотеатр. Музейний дворик»


|

Ідея облаштування кінозали просто неба біля приміщення будівлі Музею мистецтв (зі сторони внутрішнього двору) спрямована на урізноманітнення культурного дозвілля (перегляд кінофільмів, документальних стрічок, вистав, прослуховування відкритих лекцій у форматі вуличного університету) громадян усіх категорій населення (діти, дорослі, пенсіонери, люди з інвалідністю, малозабезпеченні категорії населення тощо), проведення масових заходів для громадських організацій, презентації проектів тощо.

Посилання на голосування

 

 Детальна інформація:

Проект буде реалізовано на території:прибудинкової території біля Музею мистецтв
Точна адреса, за якою планується реалізація проекту:м. Кропивницький, Подільський район, вул. Велика Перспективна, 60 , 25006

Повний опис проекту:
Наразі існує висока потреба збільшення та вдосконалення культурно-просвітницьких заходів для мешканців нашого міста. Потреба у створенні нових площ для презентації арт проектів у Кропивницькому. Вимогою сьогодення для виставкових площадок є те, що простір має бути зручним для людей з інвалідністю, тоді він є зручним для кожного. Саме тому виникає потреба універсального культурно-розважального простору «Не двір, а кінотеатр. Музейний дворик» для містян, громадських активістів, державних діячів тощо, який стане універсальним центром розвитку та впровадження культури в маси. Вдосконалення системи культурного виховання є головною умовою вирішення стратегічної задачі – формування всебічно і гармонійно розвиненої особистості. Облаштування міського кінотеатру під відкритим небом біля будівлі Музею мистецтв передбачає проведення безкоштовних кіносеансів, на спеціальному вуличному Led екрані, різного напрямку (художні та документальні фільми, театральні вистави, освітні презентації та лекції тощо) враховуючи побажання (заявки) жителів міста. Окрім запланованих сеансів планується проведення обговорення провідних тем тематичних заходів (кіносеансів, вистав, презентацій тощо) разом із представниками культури нашого міста, фахівцями музею та запрошеними гостями даної галузі. Основні результати культурної діяльності виражаються, як правило, у відкладеному соціальному ефекті і проявляються у збільшенні інтелектуального потенціалу, зміні ціннісних орієнтацій і норм поведінки людини, позначаються на модернізації всього суспільства. Відсутність відповідного технічного обладнання унеможливлюють реалізацію даного проекту. Вигідне розташування даного проекту дозволяє людям з інвалідністю та маломобільним групам населення без перешкод розміститись у зоні, призначеній для розміщення глядачів та гостей. В свою чергу, Музей мистецтв повністю забезпечує відвідувачів зоною перегляду (стільці та лави), а також туалетними кімнатами, які є доступними і для людей з інвалідністю. На локації передбачається сортування відходів, що відповідає вимогам сучасного відповідального споживання, тож надасть змогу йдучи на перегляд фільму чи іншого заходу винести з собою відсортоване вдома, а також сортувати під час перегляду.

Для кого цей проект:
Проект передбачає доступність кожному члену громади, соціально незахищених верств населення міста, які не можуть дозволити собі користуватись послугами платного кінотеатру та культурно-просвітницьких заходів на постійній основі, а також для громадських організацій, представників державних установ тощо. Проект має зручне розташування (центр міста), що свідчить про можливість долучення до нього багатьох учасників. Враховуючи й виховний момент та популяризацію еко свідомості й піклування про навколишнє середовище, проект передбачає встановлення баків для сортування, що зробить можливим залучення до цього процесу організаторів, партнерів та відвідувачів заходів.

Термін реалізації проекту (з-по):
Роботи по встановленню led-екрану з часу оплати включатиме час доставки та встановлення обладнання. Послуги надаватимуться на постійній основі (час гарантійного функціонування екрану - 100 000 годин в робочому стані)

Бюджет:
1) Led-екран 2880*1660 мм , smd ph8 вартістю 145000 грн. (1 по 145000 грн.)
2) Конструкція та встановлення вартістю 30000 грн. (1 по 30000 грн.)
3) Плата за доставку вартістю 3000 грн. (1 по 3000 грн.)
4) Стереосистема вартістю 20000 грн. (1 по 20000 грн.)
5) Вуличні гірлянди для освітлення (20м) вартістю 8000 грн. (2 по 4000 грн.)
6) Декоративні дерева вартістю 2000 грн. (10 по 200 грн.)
7) Система баків для сортування на 4 фракції вартістю 15000 грн. (1 по 15000 грн.)
8) Брендовані футболки для працівників музею та волонтерів вартістю 10000 грн. (40 по 250 грн.)
9) Рекламна продукція для популяризації локації вартістю 5000 грн. (1 по 5000 грн.)
10) Крісло-мішок для перегляду вартістю 10500 грн. (15 по 700 грн.)
Загальна вартість: 248500 грн.

Посилання на сторінку проекту у Facebook або інших джерел: https://www.facebook.com/artmuzeum.kr.ua

Посилання на голосування

 


|