ХІV Міжнародна акція «НІЧ МУЗЕЇВ».

ХІV Міжнародна акція «НІЧ МУЗЕЇВ».


|

ХІV Міжнародна акція «НІЧ МУЗЕЇВ»

КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ХУДОЖНІЙ МУЗЕЙ

19 травня 2018 року з 16.00 до 24.00

 

 ПРОГРАМА

 Місце проведення  Час проведення  Назва заходу
Біля музею   16.00-20.00 «НАND – MАDЕ ДИВА»
виставка - ярмарок майстрів декоративно – ужиткового мистецтва, креативного дизайну та предметів вжитку
 17.00-23.00

ВІЛЬНИЙ МІКРОФОН (в рамках Дня Вуличної Музики)

КОНЦЕРТНА ПРОГРАМА
за участі виконавців найрізноманітніших музичних стилів:
Марії Моренко, гурту Dry Хмара (Ольга Луценко та Кирило Поліщук), Антоніни Потієнко, Дар’ї Нікітіної, Наталі Сарандук, Єви Ящук, Софії Белик, Алесі Матюшенко, Ярослава Долі, Алевтини Сторожевської, Андрія Шульги, Тамари Алдошиної, Дениса Тернавського, Андрія Гардашнікова, Максима Чорного, Сергія Соколовського, Михайла Радкевича, Максима Кушніра та гуртів «Партизан-Бенд» та «Само собою»

Фойє музею, І поверх  17.00-19.00 ВИСТАВКА - ПРОДАЖ ВИРОБІВ  ІЗ ТІСТА  "СМАКОЛИКИ"
За участі учнів Кіровоградського професійного ліцею побутового обслуговування
(директорАнатолій Таран)
   КОНЦЕРТНА ПРОГРАМА «МИСТЕЦЬКИЙ РОЗМАЙ»
                 16.00-17.00 ДІТИ ДЛЯ ДІТЕЙ
Виступи учнів та викладачів музичної школи № 2 ім. Ю.Мейтуса
(директор - Валентина Ревенко)
 17.00-17.30 ЛІТЕРАТУРНО - ПОЕТИЧНИЙ САЛОН (за участі Олени Горобець, Олени Трибуцької, Кирила Поліщука)
 17.30-18.00 МУЗИЧНО-ТАНЦЮВАЛЬНА  ФЕЄРІЯ від Кіровоградської музичної школи № 4 (хореографічний ансамбль «Флоренс»)(директор – Ольга Полєвіна, викладачі – Валентин Кончаков, Світлана Свиридова)
 18.00-18.15 Володар першої премії конкурсу «Майбутнє України» Максим Устянський з піснею «Повір у чудеса» - Презентація колекції «МИ, ДІТИ ТВОЇ, УКРАЇНО!» - дитячий театр мод імідж-центру «Ольга», володар Гран-прі всеукраїнських та міжнародних конкурсів серед театрів мод та дизайнерського мистецтва (директор - Вікторія Вагжанова)
 18.15-18.45 ТВОРЧИЙ КЛУБ «НАТХНЕННЯ» (Кіровоградського музичного коледжу) представляє  уривки з вистави за п’єсою Миколи Куліша «Мина Мазайло» та Ежена Йонеско «Носороги»  (керівник – Людмила Френчко)Концерт студентів  Кіровоградського музичного коледжу (директор - Лариса Голіусова)
 18.45-19.00 ВИСТУПИ ВИХОВАНЦІВ ШКОЛИ  ХІП-ХОПУ ТА БРЕЙК-ДАНСУ «MIX OF STEPS» (тренер – Олександр Сірий)
 19.00-19.15 ТАНЦЮВАЛЬНІ НОМЕРИ від THE DANCING WOMEN’S STUDIO (Студія танцюючих жінок, тренерМарина Корніца)
 19.15-19.20 ПОКАЗОВИЙ ВИСТУП ВИХОВАНЦІВ  ЦЕНТРУ ОПЕРАТИВНО-ТАКТИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ «ЦИТАДЕЛЬ» (голова Центру, інструкторОлег Ковальчук)
 19.20 -19.30 ВОКАЛЬНЕ ТРІО «ОСІНЬ»  (керівникНаталя Лисеніна)
 19.30-19.45 СХІДНІ ТАНЦІ у виконанні учнів танцювальної студії «MARITSA» та солістки шоу - балету «MARITSA» (керівник – Марина Хотєєва)
 19.50-20.20 СОЛО НА САКСОФОНІ від Дениса Чернецького
 20.20-20.45 БАРДІВСЬКІ ПІСНІ від Олександра Кир’янова
 20.50-21.00 СХІДНІ ТАНЦІ у виконанні  солістки  шоу - балету «MARITSA»(керівникМарина Хотєєва)
 21.00-21.30 ЛОТЕРЕЯ
 21.30-23.30 Концертна програма за участі: Андрія Гардашнікова, Марії Моренко та Анастасії Сулімової
Фойє, ІІ поверх 17.00-23.00 ПІД ПРИЦІЛОМ ОБ’ЄКТИВУ (флешмоб «Україна Єдина»)
Фойє, ІІІ поверх 17.00-21.00 МИСТЕЦЬКО - ІГРОВИЙ МАЙДАНЧИК ДЛЯ ДІТЛАХІВ
Фойє, ІІІ поверх 17.00-20.00 АРТ-ПРОСТІР
Майстер-клас по виготовленню іграшок із паперу «Совки»від Арт-студії «Совушка» (
керівники  -  Світлана та Тетяна Стороженко)
МИСТЕЦЬКИЙ ПРОСТІР«РУКОТВОРНІ ДИВА ПІД ОБРАЗАМИ»
Експозиційний зал «Сакрального мистецтва», ІІІ поверх 18.00-21.00

МАЙСТЕР - КЛАС по виготовленню хризантем із кольорових стрічок (майстриняГалина Неділько)

МАЙСТЕР - КЛАС по автентичній техніці української вишивки (майстриняЗінаїда Андріяшевська)

МАЙСТЕР - КЛАС по виготовленню декоративних виробів - за участі майстрів ГО «Єлисаветградський узвіз» (керівникІрина Поляруш)

МАЙСТЕР - КЛАС по виготовленню виробів із стрічок та тканини - за участімайстрів ГО «Єлисаветградський узвіз»(керівник Ірина Поляруш)

МИСТЕЦЬКИЙ ПРОСТІР  «ЧАРІВНА МАВКА»
Експозиційний зал «Мистецтво XVIII – початку XX ст.», ІІІ поверх 16.00-23.30 ХУДОЖНЄ ФОТО - ПЕРЕВТІЛЕННЯ  «ЧАРІВНИЙ ОБРАЗ З МИНУЛОГО»
16.30-23.30 ФОТОСАЛОН  «ВІДЧУЙ СЕБЕ ІНШОЮ»
19.00-22.00

МАЙСТЕР - КЛАС ПО ПЛЕТІННЮ КОСИ за участю учнів Кіровоградського професійного ліцею сфери послуг

МАЙСТЕР - КЛАС ІЗ ВІЗАЖУ за участю учнів Кіровоградського професійного ліцею сфери послуг (директорЛюдмила  Снєжко, керівник Оксана Забабуріна)

СТУДЕНТСЬКІ ЕКО-СТУДІЇ:
ІV поверх 18.00–22.00

«ХУДОЖНЄ ТАТУ» - у виконанні студентів кафедри дизайну та мистецтва ВПНЗ Кропивницький інститут «Університет сучасних знань» (керівник Ірина Зантарія)

«ЖИВОПИСНА ЕКСПРЕСІЯ» у виконанні студентів кафедри дизайну та мистецтва ВПНЗ Кропивницький інститут «Університет сучасних знань» (керівник Ірина Зантарія)

МАЙСТЕР-КЛАСИ у виконанні студентів мистецького факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (керівникЛариса Гарбузенко)

19.00-21.00 ВІДКРИТА МАЙСТЕРНЯ ГОНЧАРА - за участі Олександра Гавриленка
Фойє, ІV поверх 18.00-20.30

МАЙСТЕР - КЛАС ПО ПЛЕТІННЮ ВОЛОССЯ за участю майстра Вікторії Фрідман

МАЙСТЕР - КЛАС ПО ВІЗАЖУ за участю майстра Вікторії Загородньої

Експозиційний проект - картина Войцеха Коссака (1856-1942) «Кривава неділя у Петербурзі 9 січня  1905 р.»,

Виставка голограм «Археологічні скарби України»
16.00-23.00

КВЕСТ - ЧИСЛОВИЙ ВИМІР «КРИВАВОЇ НЕДІЛІ»(тематичні екскурсії по експозиціях залу, ІV поверх) (куратор - Олег Юрченко)

ДЕМОНСТРАЦІЯ військового екіпірування та сучасної зброї від Центру оперативно-тактичної підготовки «Цитадель»(голова Центру, інструктор – Олег Ковальчук)

Відділ музею - картинна галерея Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» 18.00-22.00

ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ ХУДОЖНИКА:
Створення колективної картини  (куратор - Анатолій Кімнатний)

  ПРЯМІ ВКЛЮЧЕННЯ - Весілля принца ГАРРІ та МЕГАН МАРКЛ
19.00 -19.15

КРУГЛИЙ СТІЛ  «СКАРБИ БІЛЯ ПОРОГУ»
в рамках щорічних зустрічей пам’яті історика, краєзнавця, шевченкознавця, громадського діяча В’ячеслава Євгеновича Шкоди та перегляд фільмів про видатного історика

19.30-21.00 ФАН-ЗОНА (перегляд футбольного матчу  «ДИНАМО» - «Шахтар»)
18.00-21.00

КРЕАТИВНИЙ ПРОСТІР – «Стежками творчості»

ПРОВЕДЕННЯ МАЙСТЕР - КЛАСІВ:

Виготовлення ляльки - мотанки
(проводить Людмила Капінусоб’єднання «Креативна молодь»)

Виготовлення квітів із стрічок
(проводить Галина Недількооб’єднання «Креативна молодь»)

Виготовлення оберегових ниточок з кулоном
(проводить Оксана Александроваоб’єднання «Креативна молодь»)

Виготовлення виробів з бісеру
(проводить студія «Луніца»)

Виготовлення виробів з ниток «Тваринний світ»
(проводить Ірина НоваковаГО Центр розвитку людини і сім’ї «Сонячний зайчик»)

Виготовлення виробів з глини «Сова»
(проводить Вікторія Пухинда)

Ліплення декоративних елементів з повітряного пластиліну
(проводить Наталія Євладенко - об’єднання «Креативна молодь»)

 

Також відвідувачі будуть мати можливість ознайомитися з експозиціями музею:
«Сакральне мистецтво», «Мистецтво XVIII – початку ХХ століття», «Мальовничі куточки Степової Еллади»; експозиційним комплексом декоративно-ужиткового мистецтва та відділом музею – картинною галереєю Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»

та переглянути наступні експозиційні комплекси:

- Виставку творів сакрального мистецтва, переданих до фондів обласного   художнього музею Службою Безпеки України та Національним художнім  музеєм України;

- Експозиційний проект - картина Войцеха Коссака (1856-1942) «Кривава неділя у Петербурзі 9 січня  1905 року»;

- Виставку голограм «Археологічні скарби України»;

- Виставку Давида Ямпольського «Мій Майнц»;

- Персональну виставку Сергія Шаповалова «Чарівні барви моєї Батьківщини» до ювілею митця;

- Експозицію «Сувора краса рідної землі» до 93-ї річниці з дня народження художника-земляка Петра Оссовського (1925-2015) та Міжнародного дня музеїв;

- Експозицію фотосвітлин журналіста  Антона Наумлюка «Доросле кримське дитинство» до Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу, присвяченої дітям з сімей кримських політв’язнів.


|