Увага! оголошено конкурс "Мурал-арту"

ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ «МУРАЛ – АРТУ»

ПО СТВОРЕННЮ ЕСКІЗУ СТІНОПИСУ

НА БУДІВЛІ ОБЛАСНОГО ХУДОЖНЬОГО МУЗЕЮ

Конкурс «Мурал-арту» по створенню ескізу стінопису (надалі – Конкурс) оголошується Кіровоградським обласним художнім музеєм за ініціативи та підтримки народного депутата України Костянтина Яриніча, департаменту культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Мета Конкурсу

- залучення професійних художників, художників-аматорів, майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, студентської молоді до активної творчої роботи;

- підвищення архітектурної привабливості міста;

- сприяння його туристичної привабливості.

Порядок проведення Конкурсу

До участі у Конкурсі запрошуються:

- професійні художники;

- студенти вищих навчальних закладів мистецького спрямування;

- художники-аматори;

- майстри декоративно-ужиткового мистецтва.

Локацією для муралу буде північна фасадна стіна будівлі Кіровоградського обласного художнього музею, орієнтовною площею 225 кв.м., за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна,60.

Участь у Конкурсі може бути як індивідуальною так і колективною. Для участі у Конкурсі необхідно подати:

• заявку на участь;
  • проект мурал-арту, який включає кольоровий ескіз, назву проекту, концепцію, короткий опис реалізації проекту (до 5 речень) та необхідний ресурс для виконання проекту (мінімальний розмір конкурсних робіт - формат А-3 (30х40 см); рекомендовано подавати твори, виконані у різних графічних техніках, авторській техніці, тощо)
  • проект має бути розрахований на розмір не менший ніж 15 х15м;
  • резюме автора проекту та досвід роботи у визначеному напрямку мистецтва, приклади робіт, створених раніше, якщо такі є.

В заявці зазначається інформація: ПІБ автора (повністю), назва проекту, техніка виконання, місце роботи чи навчання, домашня адреса, контактні телефони, електронна адреса.

Критерії та система оцінювання робіт, визначення переможців Конкурсу

Роботи оцінюються за наступними критеріями:

- естетичність;

- креативність, оригінальність ідеї;

- технічна майстерність;

- відповідність архітектурним формам та кольоровій гаммі будівлі обласного художнього музею;

- художня доцільність;

- інноваційність;

- патріотично-виховний аспект;

- віддзеркалення історико-культурного розвитку регіону з урахуванням історичної лінії міста;

- актуальність.

Журі визначить кращі проекти, автори яких будуть відзначені.

Робота, яка займе І місце, стане ескізом стінопису для оформлення північної фасадної стіни приміщення обласного художнього музею.

Оргкомітет подовжив термін подання заявок до 31 березня 2017 р. включно.

З поданими заявками можна ознайомитись за посиланням: https://www.facebook.com/muralartmuseum

Документи на участь у Конкурсі  приймаються Оргкомітетом за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 60, Кіровоградський обласний художній музей, або  надсилаються у високій якості на електронну адресу музею:  е-mail: koxm@ukr.net