XV Міжнародна акція "Ніч музеїв"

XV Міжнародна акція "Ніч музеїв"


|

 

 

 

 

 Місце проведення  Час проведення  Назва заходу
Біля музею  16.00-20.00 «НАND – MАDЕ ДИВА»
виставка - ярмарок майстрів декоративно – ужиткового мистецтва, креативного дизайну та предметів вжитку
 Фойє музею, І поверх   17.00-22.00 ВІЛЬНИЙ МІКРОФОНКОН
ЦЕРТНА ПРОГРАМА
за участі виконавців найрізноманітніших музичних стилів: Марії Моренко, Андрія Шульги, Тамари Алдошиної, Андрія Гардашнікова та гурту «Партизан-Бенд» та ін.
 17.00-19.00  «МУЗЕЙНІ ПУНДИКИ»
(виставка-продаж виробів  із тіста)
За участі учнів Кропивницького професійного ліцею сфери послуг і торгівлі(директор – Людмила  Снєжко)
   КОНЦЕРТНА ПРОГРАМА «МИСТЕЦЬКИЙ ФЬЮЖЕН»
              16.00-17.15  ДІТИ ДЛЯ ДІТЕЙ
Виступи учнів та викладачів музичної школи № 2 ім. Ю.Мейтуса м.Кропивницький (директор - Валентина Ревенко)
 17.20-18.20  МУЗИЧНО-ТАНЦЮВАЛЬНА  ФЕЄРІЯ від музичної школи № 4 м. Кропивницький (хореографічний ансамбль «Флоренс»)(директор – Ольга Полєвіна, викладачі – Валентин Кончаков, Світлана Свиридова)
 18.30-19.00 ФЕНТЕЗІ ПІСКОМ «MAGIC OF SAND»
(керівник гуртка «Малюнок піском» – Оксана Качуровська)
 19.00-19.15  ШКОЛА ХІП - ХОПУ  «KILL THE BEAT» (керівник – Богдан Тітаренко)
 19.15-19.25  ГРАЙЛИВА СКРИПКА від  ІГОРЯ ЖУКОВА
 19.30-19.45 THE DANCING WOMEN’S STUDIO (студія танцюючих жінок, тренер – Марина Корніца)
 19.45-19.50  ПОКАЗОВИЙ ВИСТУП вихованців Центру оперативно-тактичної підготовки «ЦИТАДЕЛЬ» (голова Центру, інструктор - Олег Ковальчук)
 19.50-20.00 СТЕНДАП від САНЬКИ КРИКУН
 20.00-20.15  СХІДНА МІСТЕРІЯ у виконанні учнів школи східного танцю «ШАКТІ»(керівник – Юлія Плугатар)
 20.15-20.30  КАВЕР ДУЕТ «ONLYSOUL» Валерія Бондюк, Вікторія Карашевич
 20.30-21.00  СТУДІЯ ТАНЦЮ ТА АКРОБАТИКИ НА ПІЛОНІ  ROYAL POLE DANCE (керівник – Ірина Несен)
 21.00-23.30  «ДУША СПІВАЄ!» у виконанні Наталії Шевченко, Марії Моренко, Андрія Гардашнікова та інш.
 Фойє, ІІ поверх  17.00-23.00  ПІД ПРИЦІЛОМ ОБ’ЄКТИВУ (флешмоб «Україна Єдина») «ЗАМАСКОВАНА ТУРБОТА» (плетіння маскувальної сітки)
 Фойє, ІІІ поверх  17.00-21.00  МИСТЕЦЬКО - ІГРОВИЙ МАЙДАНЧИК ДЛЯ ДІТЛАХІВ
 Фойє, ІІІ поверх  17.00-20.00  ДИТЯЧИЙ АРТ-ПРОСТІР
Майстер-клас по виготовленню іграшок із паперувід Арт-студії «Совушка» (керівники  -  Світлана та Тетяна Стороженко)
   МИСТЕЦЬКИЙ ПРОСТІР «ВІД ТРАДИЦІЙ ДО ІННОВАЦІЙ»
 Експозиційний зал «Сакрального мистецтва»,ІІІ поверх  18.00-21.00

 «ХУДОЖНЄ ТАТУ» - у виконанні студентів кафедри дизайну та мистецтва ВПНЗ Кропивницький інститут «Університет сучасних знань» (керівник – Ірина Зантарія)

«ДЕРЕВО ЖИТТЯ» (майстер клас по створенню колективної роботи до Міжнародного дня захисту дітей (керівник – Ірина Зантарія)

«БАРВИСТИЙ КИЛИМ» (майстер-клас із килимарства(проводить Валентина Добровольська)

   МИСТЕЦЬКИЙ ПРОСТІР  «ЧАРІВНА МАВКА»
 Експозиційний зал «Мистецтво XVIII – початку XX ст.», ІІІ поверх    16.00-23.30  ХУДОЖНЄ ФОТО - ПЕРЕВТІЛЕННЯ  «ЧАРІВНИЙ ОБРАЗ З МИНУЛОГО»
 16.30-23.30  ФОТОСАЛОН  «ВІДЧУЙ СЕБЕ ІНАКШЕ» (куратор - Євгенія Ткаченко)
 19.00-22.00

 МАЙСТЕР - КЛАС ПО ПЛЕТІННЮ КОСИ за участю учнів Кропивницького професійного ліцею сфери послуг і торгівлі

МАЙСТЕР - КЛАС ІЗ ВІЗАЖУ за участю учнів Кропивницького професійного ліцею сфери послуг і торгівлі(директор – Людмила  Снєжко, керівник - Лариса Калюжна)

   МИСТЕЦЬКИЙ ПРОСТІР «ЗУСТРІЧІ У «МАЛЬОВНИЧІЙ УКРАЇНІ»
 ІV поверх  17.30-18.30  «Відродження традицій» - майстер-клас із вишивки гладдю(проводять майстрині Раїса Корсун та Валентина Андріяшевська)
 18.00-19.00  Майстер - клас із виготовлення «Пташки» (проводить майстриня Ірина Татарчук)
 18.00-20.00  «Пізнай себе» - експрес діагностика по даті народження(проводять Людмила Овчаренко та Олександра Ткаченко - «Студія творчого розвитку»
 19.00-20.00  Презентація відеопроекту із циклу «Особистості»: «Творчий портрет скульптора, художника - земляка Віктора Френчка» (куратори - Людмила Френчко, викладач; Світлана Чуркіна - студентка ІІІ курсу відділу теорії музики Кіровоградського музичного коледжу)
 20.00-21.00  ЛІТЕРАТУРНИЙ  МІКС (за участі Олександра Косенка, Олени Горобець, Олени Трибуцької та ін.)
 Фойє, ІV поверх  19.00-20.30  МАЙСТЕР - КЛАС ІЗ ПЕТРИКІВСЬКОГО РОЗПИСУ за участю художника-реставратора музею, майстрині Анни Петренко
 Експозиційний проект - картина Войцеха Коссака (1856-1942) «Кривава неділя у Петербурзі 9 січня  1905 р.», Виставка голограм «Археологічні скарби України»  18.00-21.00

 ДЕМОНСТРАЦІЯ військового екіпірування та сучасної зброї від Центру оперативно-тактичної підготовки «Цитадель»(голова Центру, інструктор – Олег Ковальчук)

«ВІДКРИЙ  МУЗЕЙНИЙ СКАРБ – ПІЗНАЙ ІСТОРІЮ» (тематична екскурсія, куратор - Валентина Ноженко)

 Відділ музею – картинна галереяПетра Оссовського «Світ і Вітчизна»    18.00-22.00  ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ ХУДОЖНИКА: Створення колективної картини  (куратор - Анатолій Кімнатний)
 21.00-22.30  Перегляд фільму Ахтема Сеітаблаєва «Хайтарма» до Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу
18.00-21.00

 КРЕАТИВНИЙ ПРОСТІР – «ТВОРИМО РАЗОМ»ПРОВЕДЕННЯ МАЙСТЕР - КЛАСІВ:

Виготовлення магніту-топіарій
(проводить Оксана Голубєва – об’єднання «Креативна молодь»)Виготовлення свічки із вощини(проводить Варвара Діордієва – об’єднання «Креативна молодь»)

Виготовлення заколки із фоамірану
(проводить Світлана Бровенко – об’єднання «Креативна молодь»)

Виготовлення листівки у техніці квілінг
(проводить Галина Неділько – об’єднання «Креативна молодь»)

Виготовлення сувенірних олівців із ниток
(проводить Ірина Новакова – ГО Центр розвитку людини і сім’ї «Сонячний зайчик»)

З розфарбовування гіпсових фігурок
(проводить Дар’я Постика – голова творчої майстерні «Макош»

 Також відвідувачі будуть мати можливість ознайомитися з експозиціями музею:

«Сакральне мистецтво», «Мистецтво XVIII – початку ХХ століття», «Мальовничі куточки Степової Еллади»; експозиційним комплексом декоративно-ужиткового мистецтва та відділом музею – картинною галереєю Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»
та переглянути наступні експозиційні комплекси:

  • Виставку творів сакрального мистецтва, переданих до фондів обласного   художнього музею Службою Безпеки України та Національним художнім  музеєм України;
  • Експозиційний проект - картина Войцеха Коссака (1856-1942) «Кривава неділя у Петербурзі  9 січня 1905 року»;
  • Виставку голограм «Археологічні скарби України»;- Експозицію «Кабінет медалей», присвячену пам’яті громадського діяча, краєзнавця, мецената, колекціонера Віктора Петракова (1947- 2016);
  • Експозицію робіт Володимира Крутоуса «Майстер історичної мініатюри» до ювілею митця;
  • Експозицію «Дотик до мрії», присвячену Дню Європи;
  • Експозицію «Поля Малої Виски» до 94-ї річниці від дня народження художника-земляка Петра Оссовського;
  • Всеукраїнський виставковий проект «Мальовнича Україна».

 

Місце проведення

 

 

 


|