Десятий Великодній Благодійний Аукціон вібудеться в середу, напередодні Великодня - 24 квітня 2019 року о 16 год !!!

Десятий Великодній Благодійний Аукціон вібудеться в середу, напередодні Великодня - 24 квітня 2019 року о 16 год !!!


|


Друзі!!! Оргкомітет Великоднього Благодійного Аукціону Вікторія Талашкевич Тетяна Ткаченко Суханова (Tetyana Tkachenko Suhanova)Анатолій Кімнатний офіційно повідомляє про підготовку до проведення Десятого Великоднього Благодійного Аукціону, який традиційно буде проходити в обласному художньому музеї, у середу, напередодні Великодня. 
Цього року він відбудеться 24 квітня 2019 року о 16 год.
На ювілейну благодійну акцію ми не будемо розповсюджувати квиточки, а встановимо бокс, у який усі бажаючі зможуть покласти визначену самостійно суму. Практика проведення попередніх аукціонів показує, що не усі бажаючі доєднатися саме до цього заходу, мають можливість придбати представлені лоти, а щоб приєднатися до команди благодійників купують квиточки, хто один, хто два, а хто і значно більше. Під час заходу, з присутніх на ньому, буде визначено комісію, що й підрахує кошти зі скриньки, які будуть додані до суми зібраних коштів від продажу лотів.
Найближчим часом Оргкомітет прийме рішення й ми повідомимо медичну установу для якої разом з усіма вами будемо збирати кошти для придбання обладнання, яке є край необхідним на сьогодні.


|